הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
פתח/סגור תפריט
 

דבר ראש המועצה

תמונת ראש המועצה

תושבות ותושבים יקרים,

חלפו חמש שנים לתפקידי כראש מועצת גני תקווה. חמש שנים של אתגרים רבים ובלתי פוסקים, של עשייה גדושה בכל אספקט מוניציפלי אפשרי ובעיקר – חמש שנים של הישגים משמעותיים, של פריצות דרך מרגשות ושל סיפוק מקצועי רב.

אנו בשלבי סיום לאישור תכניות העבודה לשנת 2019  על מנת להמשיך את העשייה המשמעותית שלנו למענכם ולמען היישוב האהוב של כולנו. 

גני תקווה שלנו עוברת שינויים במהירות גדולה, היא מתפתחת וצומחת. אנחנו, עובדי המועצה, עושות ועושים ללא הרף על מנת שנספק לכל תושבינו, הנמצאים והעתידים להגיע, מגוון תשתיות ושירותים מהמתקדמים ביותר שיש, באופן האיכותי ביותר, השירותי ביותר והמהיר ביותר. כל זאת תוך שמירה על הצביון הקהילתי המאפיין אותנו כאן בגני תקווה.

הקדנציה החולפת הסתיימה כשנרשמים בה מספר הישגים פורצי דרך ומשמעותיים:

  1. גני תקווה – עצמאות ויעילות תכנונית: הקמנו ועדה לתכנון ובנייה, דבר שמביא להתייעלות גדולה במתן מענה אישי לצרכי היישוב והתושבים ומקצר את זמני ההמתנה לאישורי הבנייה. זהו צעד מבורך אשר עבדנו רבות למענו.

  2. גני תקווה – מובילת חינוך ברמה הארצית: זכינו בפרס החינוך המחוזי (2017) מטעם משרד החינוך. החינוך בגני תקווה הינו פורץ דרך ובשנים האחרונות הפך לשם דבר ברמה הארצית.

  3. גני תקווה – בית למצוינות חינוכית בבקעת אונו. המרכז למצוינים ומחוננים "מרום" עבר לגני תקווה, והוא ימשוך לכאן את התלמידות והתלמידים המחוננים מכל הסביבה הגיאוגרפית המקיפה.

  4. גני תקווה – למען התושבים:  הקמנו מחלקה לטיפול בפרט, אשר נותנת מענה מקצועי ורחב לכל ענייני הפרט ביישוב.

  5. גני תקווה – תקציב מאוזן וללא גרעון! לראשונה מזה עשרות שנים, השנה צומצם משמעותית גירעון המועצה לכ- 59 אלף שקלים, מה שהופך את התקציב השנתי למאוזן. זוהי בשורה גדולה והיסטורית עבור גני תקווה, אשר מצויה מזה שנים רבות בגירעון מובנה של מיליון שקלים וחצי.

  6. גני תקווה – קהילה מחבקת ופורצת דרך: יצא לדרך מחזור ב' של כיתת אזרחים ותיקים בתיכון מיתר, המקיימת לימודים לוותיקים ולבני הנוער במתחם משותף של אנושיות מרגשת.

  7. גני תקווה- בית לתרבות ואומנות: אחרי 15 שנה, שיפצנו ושדרגנו את מרכז הבמה- היכל התרבות בגני תקווה. במסגרת השיפוץ, ה"חור" המיתולוגי נסגר, הכיסאות רופדו מחדש והפאטיו עוצב כמרחב בילוי.

  8. תיכון "מיתר" החדש והחדשני נפתח זו השנה השלישית עם כ-600 תלמידים

אני גאה בעשיית המועצה בראשותי ונרגשת לפתוח קדנציה נוספת של עשייה מספקת. 

תודה גדולה לחברי המועצה היוצאים על עבודה מקצועית ובהתנדבות למען היישוב, תודה על השותפות לעשייה פורצת הדרך שעשינו.
אני גאה לברך את חברי המועצה הנכנסים לשיתופי פעולה פוריים ועשייה בלתי פוסקת למען הצעירים והבוגרים, הוותיקים והילדים, למען היישוב הנהדר שלנו.

שלכם תמיד,
ליזי דלריצ'ה
ראש המועצה


דבר ראש המועצה