קרה לכן שהרגשתן רעב וצורך למתוק אחרי שסיימתן לאכול ארוחה מלאה? איך אתן בוחרות מוצרי מזון בסופר כשמולכן שפע מבלבל? היית רוצה ללמוד איך לעשות שינוי משמעות בבחירות המזון שלכן ושל בני משפחתכם? יכול להיות שעשיתן דיאטות בחייכן, אך לא הצלחתן להתמיד בהן לאורך זמן? שאלתן את עצמכן מה כדאי לאכול לפני ואחרי אימון גופני?

גוף האדם הוא המכונה המתוחכמת ביותר עלי אדמות, אך אורח החיים האינטנסיבי והמהיר של רובנו מוביל לפגיעה מתמשכת בתפקודו לאורך השנים. הקצב המהיר בו אנו חיים, מוביל אותנו לזנוח הרגלי אכילה בריאים ומיטיבים ולאמץ לעצמנו בחירות מזון לקויות, ללא סדר יום ובעיקר עם הרבה ייסורי מצפון.

מעגל הקסמים של הדיאטות אותן ניסינו במהלך חיינו, פגע באופן שבו הגוף שלנו יודע לשמור על משקלו התקין והמאוזן ואנו חוות תקיעות מתסכלת, שמובילה לאכילה מיותרת או ... דיאטה נוספת.

בנוסף לאלה, אנו לעיתים מרגישות שהסביבה שלנו זקוקה לעזרה - בני משפחתנו בוחרים במזון מהיר ומעובד, בדיקות הדם שלהם אינן תקינות ואנו בעיקר אובדות עצות כיצד נוכל לסייע להם.

קורס תזונה לתזונה מיטבית מביא אליכם קפסולה שבה תמצית מדוייקת, מבוססת מחקרים וניסיון מעשי, על כל מה שאתן צריכות לדעת על מנת לבחור נכון את המזון שלכן, להרגיש במיטבכן מבפנים ובחוץ ואף לעשות שינוי משמעותי בחיי הסובבים אותך.

הקורס יאפשר לכן לעבור תהליך משמעותי בניהול בחירות המזון שלך בהיבט הפיזיולוגי וגם בהיבט הרגשי.

מטרת הקורס
סדרת מפגשים אשר תעניק לכל אישה אפשרות להתבוננות והבנה מעמיקה בשפה המקצועית של אורח החיים הבריא, באמצעות ידע וכלים מדויקים ומעשים לחיי היומיום. קורס לתזונה הוא קורס לחיים! את תופתעי לגלות שהתהליך המשמעותי שתעברי ובחירות המזון המיטיבות שתכניסי לחייך, ישפיעו לטובה על כל ההוויה היומיומית שלך.
לסילבוס המלא של הקורס

מנחה - שירלי בן דוד - להתבונן. לאהוב. לאכול.
מאמנת בגישת התזונה האינטגרטיבית, Trainer NLP, מנחה בכירה בתחום אורח חיים בריא ו-NLP במוסדות אקדמיים ובמכון וקסלר (ירושלים/ת"א). בעלת ניסיון עשיר בארץ ובארה"ב באימון וליווי יחידים, בני נוער וקבוצות, בתהליכי שינוי לאורח חיים מייטבי באמצעות תזונה והיבטי חיים רחבים. פוגשת א.נשים גם בקליניקה הפרטית שלה בתל מונד.

מרצה אורח: איציק וקסלר
מאמן כושר, מדריך ריצה, מנכ"ל ובעלים של "מכון וקסלר", המרכז לאימוני כושר, תזונה וקורסים מקצועיים בתחום אורח חייים. מנחה בכיר בתחום אימון הכושר והתזונה. בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בר-אילן ובוגר מכון וינגייט, המכינה לרפואה מאוניברסיטת תל-אביב ולימודי יעוץ-תזונה מאוניברסיטת ניו-יורק. ׳מחבר הספר הקוד הסוכרתי׳.

תעודה
תעודת השתתפות בקורס תזונה מיטיבית-כלים מעשיים לאורח חיים בריא.

מועדי הקורס - ימי ג' - 19:30-21:30
הקורס מונה שבעה מפגשים בני שעתיים כל אחד, וכן קבוצת וואטסאפ במסגרתה נוכל לתרגל, להתנסות ולקבל פידבקים על החומר הנלמד.
נובמבר - 1, 8, 15, 22, 29
דצמבר - 6, 13

מיקום
מרכז תרבותא - רח' דרך המשי 3 בגני תקווה

מתעניינת בקורס והתאריכים לא מסתדרים?
השאירי פרטים ונעדכן אותך כשיפתח מועד חדש

*פתיחת הקורסים מותנית בכמות הנרשמות, אם הקורס מעניין אותך, אנו ממליצות שתצטרפי במועד הנוכחי.

מעוניינת להתייעץ ולשאול שאלות?
תרגישי חופשי ליצור קשר:
מאיה קוסשוילי - 050-8885642

להרשמה לקורס בעלות מסובסדת:

שם המוצר/שירותמחירכמות
קורס תזונה ואורח חיים בריא (לתושבת חוץ)900 ₪
קורס תזונה ואורח חיים בריא (לתושבת גני תקווה)600 ₪
סה"כ לתשלום0

לתקנון הרישום של הקורסיםמחוברות - קהילת הנשים של גני תקווה