גני תקווה חוגגת את יום האישה בדרך מיוחדת

איך זה שבכל שנה יום האישה מתבטא בעיקר בחגיגות של הנחות על בגדים, הופעות חמודות במתנ"סים, בקרמים של אנטי אייג'ינג, וסדנאות העצמה. האם באמת גם בשנת 2022 - אחרי כל המהפכות אין משהו טוב יותר להציע?


מועצת גני תקווה החליטה שהשנה היא תציין את יום האישה באופן שונה, בניגוד לעולם כולו – במקום חגיגות המוניות וחד פעמיות, מועצת גני תקווה השיקה פרויקט בשם "מחוברות".

"מחוברות" הוא עולם תוכן חדש לקהילת הנשים בגני תקווה, הפרויקט יפעל לאורך כל השנה, ישים את נשות גני תקווה במרכז, ויאפשר להן ליהנות מתכנים המעניקים כלים לצמיחה אישית ומקצועית בתחומים רבים.

בחודשים האחרונים מועצת גני תקווה ערכה סקר בו השתתפו מאות תושבות גני תקווה, בו הן בחרו את הקורסים שבעיניהן הכי מעניינים ומקנים להן כלים בין היתר לאיזון בין קריירה ולמשפחה.

בעקבות תוצאות הסקר נבחרו הקורסים המבוקשים ביותר;

קורס "כלים מעשיים לאורח חיים בריא", קורס " פרקטיקות שיווק ומיתוג עסקי בדיגיטל", קורס "תכנון פיננסי ליצירת חופש כלכלי" וקורס מבוא "לעולם ה-NLP והמיינדפולנס".

העלויות של כל הקורסים בהשתתפות מועצת גני תקווה ויועברו על ידי מנחות מקצועיות מובילות בתחומן. מועצת גני תקווה פתחה את ההרשמה לקורסים וכל הפרטים מחכים לכם באתר מועצת גני תקווה.

ליזי דלריצ'ה, ראש מועצת גני תקווה משתפת: "אני גאה בהשקת פרויקט "מחוברות" המצמיח, ונותן כלים לכל מי שתבחר להשתתף. אני לא מאמינה ב"יום האישה", אני מאמינה בהעצמה מתמשכת של נשים והסללה לתפקידים מקצועיים וטכנולוגיים, אני מאמינה בקידום עסקים של נשים לאורך כל השנה, ולא בציון של יום אחד, לכן, גם פרויקט "מחוברות" ימשך כל השנה, וישים את תושבות גני תקווה במרכז."

מצ"ב תמונה: מנחות הקורסים קרדיט: דוברות המועצה