כנס תפקידים ומקצועות בצבא בתיכון מית"ר גני תקווה

גם השנה תיכון מית"ר בגני תקווה קיים את האירוע השנתי: "כנס היכרות עם תפקידים ומקצועות בצה"ל"


כחלק מהתכנית הדו-שנתית (שכבות יא-יב') של הכנה לצה"ל בתיכון מית"ר בגני תקווה מדי שנה, גם השנה תיכון מית"ר בגני תקווה קיים את האירוע השנתי: "כנס היכרות עם תפקידים ומקצועות בצה"ל" בו התארחו פאנל של חיילים וחיילות, בוגרי התיכון משלוש המחזורים קודמים, מחזורים א'-ג', בשלוש השנים האחרונות. במפגש השתתפו חיילים וחיילות המשרתים במגוון תפקידים ומקצועות בצבא, החל מלוחמים ולוחמות, דרך תפקידי לוגיסטיקה, מודיעין, וכלה בתפקידי משאבי אנוש ועוד - מחילות הים, היבשה והאוויר. מטרת המפגש הינה הפגשת המלש"בים –תלמידי כיתה יב' עם בני גילם שרק אתמול חבשו את ספסל הלימודים בדיוק כמוהם, ולשתף אותם בחוויית השירות שלהם.

הכינוס התחלק לשניים, בחלקו הראשון התקיים פאנל בו הציגו עצמם החיילים והחיילות וסיפרו על הכלים שרכשו בזמן שירותם בצה"ל, ולאחר מכן מעגלי שיח נפרדים בהם יכלו התלמידים לגשת למעגל של החייל המעניינים אותם, שמעו סיפורים ממהלך השירות של החיילים, וקיבלו טיפים.

"כמדי שנה, גם השנה התרגשנו הצוות החינוכי של התיכון ואני מהמפגש הבלתי אמצעי בין החיילים והתלמידים שאוטוטו יהיו בעצמם חיילים וחיילות. התהליך אותו עוברים הבוגרים והבוגרות עם התגייסותם לצבא מדהים אותנו כל פעם מחדש. רק אתמול התווכחנו איתם על נוכחות, תלבושת ואיחורים והיום הם אנשים בוגרים מלאי אחריות עם תפקידים משמעותיים בצבא ששמחים וגאים לשתף את תלמידי יב' בחוויות שלהם. המפגש היה משמעותי ומעורר השראה לכולם." שיתפה דנה ברנקנופף, רכזת הכנה לצה"ל בתיכון מית"ר גני תקווה

מצ"ב תמונה, תלמידי תיכון מית"ר עם החיילים, בוגרי התיכון קרדיט: תיכון מית"ר