מנהל בית הספר: הרב יאיר מילוא

"הירח משתנה לאורך החודש, מתמלא ונחסר. כך ברא אותו האלוהים, כל הזמן הוא בשינוי, בתנועה, בתהליך של התחדשות. האם שמתם לב כבר לדמיון בין שתי המילים - חודש וחדש?" - דמיינו לכם מקום שבו לילדכם יש חופש מחשבתי שמאפשר לו לשאול שאלות על העולם סביבו, למצוא פרשנויות חדשות ולחלום. להאמין שאם רק ירצה יוכל להגיע לירח".

בית חינוך אריאל גאה להציג – מובילים שיח ליזמות חינוכית. 

במה אנו מאמינים?

בית ספר אריאל הוא בית חינוך חמ"ד המקנה לתלמידיו ערכים יהודיים ושורשיים. בית הספר מחנך לאהבת התורה ויישומה בחיי היום יום ומבקש להקנות דרכה לתלמידיו דרך ארץ ואהבת הארץ. בית הספר מאמין ביזמות חינוכית – תלמידים מעודדים ליזום ולהוציא לפועל את הרעיונות שלהם תוך אמונה, ענווה, הקשבה, אכפתיות ודבקות במטרה. כך הם רוכשים כלים שיסייעו להם בעתיד לצלוח אתגרים בכל תחומי החיים.

    

מה תפגשו אצלנו?

  • "כל אחד יכול" - יוזמים ויוצרים -  תלמידנו מתנסים בתהליך יזמי בו הם מגלים צורך או הזדמנות ומקדמים מיזם הנותן מענה לצורך זה. כך מפתחים הילדים חשיבה יזמית אשר בבסיסה חשיבה יצירתית וחשיבה ביקורתית.
  • אומנות השיח – כדי לקדם את היכולת הדיאלוגית של תלמידנו אנו מזמנים להם מסגרות לשיח בנושאים שונים. בראשיתו של כל שבוע, התלמידים מתרגלים את אומנות הדיבור, מתרגלים עמידה לפני קהל ודנים בענייני השעה.
  • חוקרים באריאל – למידת חקר הינה למידה המבוססת על שאלות סקרניות שמעלים הלומדים. בתהליך חקר שנעשה בכל כיתות בית הספר, הילדים שואלים, חוקרים, מגלים ויוצרים במגוון נושאים.
  •  סיירת "אריאל בקהילה" – נתינה היא ערך חשוב בבית חינוך אריאל. תלמידי אריאל מתנדבים בקהילה ובכך לומדים מצוות שבין אדם לחברו.
  • "חברותא-אריאל" – למידה בחברותא מפתחת חשיבה חקרנית ומעמיקה. אצלנו מתקיימת שגרת למידת נושאים תורניים שעל סדר היום בחברותא ומתוך בחירה אישית. הלמידה בחברותא נעשית גם מעבר לשעות הלימודים.

          

"נועה מכיתה א'

בבית הספר שלנו הלימודים מעניינים מאוד, אני לומדת בצורה חווייתית"

כתובת: הרי יהודה 28, גני-תקווה                כתובת דוא"ל: mamad.ariel@gmail.com

טלפון: 03-6356586                                 אתר בית הספר: https://ariel-gt.tik-tak.net/